Wednesday, July 19, 2017

roadtrip day 2 & 3 - Eesti Talurahvamuuseum, kanuumatk Võhandul, Sangaste ja Taagepera lossid, Helme koopad


Ärkasime suvilas varakult üles, väliköögis tegi Krissu ema pannkooke metsast korjatud metsmaasikatega. Elu seal suvilas on tõeline estonian dream. Sättisime valmis, võtsime väikese Hanna-Liisa ka kaasa, sest ta avaldas soovi ühineda meie seiklustega ja off we went.

Käisime Eesti Talurahvamuuseumis, basically kuidas siis vanad eestlased (19-20. sajand) elasid. See veski oli üks mu lemmikumaid kohti seal, sest seal oli parasjagu mingisuguste koolilaste kunstinäitus.


 Siin on mõned lemmikumad laste loomingud sealt veskist.

Avanes vaade miniatuursele maakonnale.


Valus vaadata neid lokitange


feelin like a damn giant Hanna-Liisa kõrval


Muuseumi parim osa


Algul mõtlesin, et ei lähe kanuumatkale. Ei julgenud, sest kartsin neid minikoske, mis Võhandu jõel kohata võib. Kartsin, et lähme keset koske ümber, löön pea vastu kivi ära ja upun ära. Alusetu hirm muidugi. See oli hoopis kõige lahedam asi sellel roadtripil. Vaikselt kulged mööda vaikset metsa with your bestest friends, that is peace. Krissu istus ees ja šlangis, mina olin taga ja tegin kogu töö :)
S A N G A S T E. Selle lossi seiklused jäävad igaveseks meelde. Me olime 10-11 ja läksime klassiga sinna ööbima. Me olime raudkindlad, et seal kummitab, sest me kuulsime hääli ja Krissu ja üks klassiõde jäid tuppa luku taha imelikul põhjusel. It was so fuken cool, kuidas me suures saalis öösel telekat vaatasime. Eurovisioon 2006 ja Lordi võitis. The good old days, kui eurovisioonile saadeti sellised bomb ass artistid, mitte nagu praegu.


Sõin lossis roosat astelpaju napoleoni kooki like the princess I am


Taagepera loss oli samuti ülikaunis, lendasin peaaegu selg ees tornist alla infarkti tõttu kui tornist üles ronides oli seinal täispikkuses maal of a female ghost


Taagepera õuel tervitas mind see pisike kallis kiisuke


Ja lõpetasime Helme koobastes. So satisfying on seda pilti vaadata. Punapea, blond ja brünett.


No comments:

Post a Comment